Profesorka Akademii Leona Koźminskiego, doktorka habilitowana w dziedzinie nauk o zarządzaniu. Doktoryzowała się w zakresie filozofii sztucznej inteligencji w Instytucie Filozofii UW.
Himalaista, alpinista, taternik i podróżnik. Członek kadry narodowej we wspinaczce wysokogórskiej. Wspina się w górach od 20 lat. Lider kilkudziesięciu wypraw w różne góry na 5 kontynentach.
Specjalizuje się w szkoleniach z szeroko rozumianej komunikacji, budowania współpracy i relacji, zaangażowania oraz praktykowania technik rozwoju mentalnego celem zbudowania efektywności własnej.
Dziennikarka radiowa i telewizyjna, trenerka wystąpień publicznych, autorka cyklu „ĄĘ” na Instagramie oraz założycielka własnego wydawnictwa.
Pedagog, psychoterapeuta, psychotraumatolog, interwent kryzysowy oraz nauczyciel. Pracuje m.in. w punkcie interwencji kryzysowej i ośrodku opieki psychologiczno-psychoterapeutycznej.
Ekspertka w projekcie „MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym” Fundacji UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej. Psycholożka o specjalności psychologia kliniczna i zdrowia, pedagożka, psychopedagożka.
Zajmuje się doskonaleniem zawodowym nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych. Specjalizuje się w zakresie prawa oświatowego, nadzoru pedagogicznego, oceniania, pomiaru dydaktycznego i ewaluacji.
Prawnik, wykładowca akademicki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. W latach 2016-2022 adwokat oraz członek Izby Adwokackiej w Katowicach.
Dyrektor Szkoły Podstawowej. Czynny nauczyciel przedmiotów informatycznych w szkole podstawowej i technikum informatycznym. Trener i propagator wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnej w edukacji.
Pedagog opiekuńczo-wychowawczy, terapeuta pedagogiczny, mediator, coach i trener rozwoju osobistego. Zawodowo pełni funkcję kanclerza uczelni wyższej, pracuje również jako nauczyciel akademicki. Współtworzy warsztaty rozwojowe dla kobiet – Kobiecym Sercem Ponad Horyzont.
Wykładowca akademicki, menadżer, nauczyciel jogi i medytacji, holistyczny terapeuta, coach, absolwentka wielu kursów i warsztatów rozwojowych. Zajmuje się edukacją, w której stawia na dobrostan, profilaktykę, dbanie o siebie i otoczenie
Ekspertka Fundacji Edukacji Rozwoju i Innowacji ds. wdrażania nowoczesnych technologii w edukacji i biznesie, współzałożycielka firmy z branży EdTech, autorka multimedialnych produktów edukacyjnych.
Były funkcjonariusz policji z 18-letnim stażem. Zakończyła służbę w stopniu nadkomisarza. W czasie swojej kariery pełniła różnorodne stanowiska, które pozwoliły jej zdobyć wszechstronną wiedzę i umiejętności w zakresie prewencji, komunikacji i zarządzania.
Adwokat, MBA, Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej, prawie kontraktowym oraz audytach prawnych.
Twórczyni i autorka Emocjolandii, ekspertka w tworzeniu wyjątkowych materiałów edukacyjnych, które wspierają dzieci, młodzież i dorosłych w odkrywaniu i zrozumieniu emocji.
Członek Polskiego Komitetu Normalizacyjnego i współautor pierwszej Polskiej Normy dotyczącej akustyki wnętrz obiektów użyteczności publicznej. Autor kilkudziesięciu artykułów popularyzujących zagadnienia związane głównie z akustyką szkół i obiektów sportowych.
Ekspert z 12-letnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej, specjalizujący się w ochronie prawnej. W InterRisk zarządza Zespołem Obsługi Spraw Sądowych oraz rozwija produkty ubezpieczeniowe zapewniające wsparcie prawne w codziennych wyzwaniach.
Dyplomowany trener biznesu, ekonomistka. Od ponad 20 lat związana z sektorem finansowym, zarówno w obszarze zarządzania, jak i sprzedaży. Specjalizuje się w realizacji szkoleń z obszaru finansów, komunikacji, rozwoju osobistego i etykiety w biznesie.
Członkini zarządu PFR Portal PPK. Menedżerka z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu spółkami kapitałowymi, ekspertka programów emerytalnych. Doświadczona producentka telewizyjna i radiowa.
Senior produkt manager Oświata, Wolters Kluwer Polska. Prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowych Studiów Polityki i Zarządzania Oświatą na Uniwersytecie Warszawskim oraz Studiów Podyplomowych Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.
Dyrektor Strategiczny Rynku Administracja w Wolters Kluwer Polska. Od ponad 20 lat związana z branżą IT. Pełniąc różne funkcje i role projektowe zdobyła duże doświadczenie w obszarze wdrożeń systemów informatycznych, analizy procesów, zarządzania projektami oraz rozwoju nowych produktów.
Product Manager rozwiązań biznesowych w Acer Polska z bogatym doświadczeniem w branży IT. Ściśle współpracuje z partnerami z sektora B2B oraz EDU, wspierając rozwój kanałów sprzedaży i budowanie relacji z dystrybutorami.
Managerka ds. rozwoju rozwiązań dla edukacji, Google for Education Polska. Specjalizuje się w gromadzeniu społeczności wokół ważnych społecznie tematów (kompetencje przyszłości, włączenie cyfrowe, inkluzja społeczna).
Odpowiada za rozwój sprzedaży i produktów w iiyama Polska. Od ponad 20 lat związany z branżą IT. Pamięta jeszcze monitory zamknięte w dużych szarych pudełkach. Pasjonat nowych technologii i wykorzystania ich w codziennej pracy.
Prezes Fundacji Hejt OFF. Autorytet w edukacji cyfrowej, wykładowca akademicki, trener i praktyk, zaangażowany w budowanie bezpiecznej przestrzeni online. Wyróżniony przez Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych, wpisany na prestiżową „Honorową Listę 100” osób kształtujących cyfrową transformację w Polsce.
Nauczycielka matematyki w Liceum Artes Liberales, autorka i współautorka: programów nauczania, podręczników do matematyki i publikacji metodycznych, programów rozwojowych i szkoleń, kursów przygotowawczych do egzaminów i repetytoriów, diagnoz i próbnych arkuszy egzaminacyjnych z matematyki.
Zastępca Dyrektora Instytutu badań Edukacyjnych. Doświadczony naukowiec w krajowych i międzynarodowych projektach. Związany z Wydziałem Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, kształcił się również za granicą, między innymi na Uniwersytecie w Glasgow.
Z wykształcenia psycholog-trener; absolwent studiów MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał, organizując eventy i szkolenia dla największych polskich firm. Prelegent na wielu konferencjach i autor publikacji w prasie branżowej.
Ekspert i specjalista w zakresie wdrażania nowoczesnych technologii w placówkach oświatowych. Od 10 lat aktywnie działa na rzecz unowocześniania polskiego systemu edukacji, pomagając szkołom w implementacji rozwiązań cyfrowych, które wspierają procesy nauczania i zarządzania.
Od początku swojej kariery zawodowej koncentruje się na wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz edukacyjnych. Posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów szkoleniowych dla placówek oświatowych.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w branży medycznej, w której to reprezentował interesy pacjentów. Odpowiedzialny był za edukację personelu medycznego w kwestiach praw i obowiązków względem chorych.
Trenerka, nauczycielka arytmetyki mentalnej. Jej największą pasją jest praca z dziećmi. W swojej karierze nauczyła już ponad 100 uczniów, prowadząc zarówno lekcje indywidualne, jak i grupowe, a także szkolenia dla nauczycieli.
Dyrektor ds. Rozwoju biznesu w Learnetic S.A. Polska. Specjalista w zakresie tworzenia i rozwoju produktów edukacyjnych. Były nauczyciel i entuzjasta wykorzystania nowoczesnej technologii w edukacji. Zaangażowany w liczne projekty edukacyjne.
Microsoft Innovative Educator Ekspert. Nauczyciel przedmiotów informatycznych (systemy operacyjne, sieci komputerowe) w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, od 2003 roku zastępca dyrektora.
Z wykształcenia socjolog, manager kultury oraz projektant usług, z bogatym doświadczeniem w obszarze edukacji i technologii. Doradca i trener Apple Professional Learning Specialist, specjalizujący się we wdrażaniu rozwiązań technologicznych w szkołach.
Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Nasza Szkoła” w Opolu, gdzie z pasją i zaangażowaniem kieruje zespołem nauczycieli i uczniów. Jest autorem innowacyjnego projektu „Szkoła Jutra”, który zakłada wykorzystanie nowoczesnych technologii w procesie nauczania.
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego, która z pasją i zaangażowaniem prowadzi swoje zajęcia. Posiada prestiżowy tytuł Apple Distinguished Educator.
Współzałożyciel i członek zarządu Fundacji OFF School. Tworzy, wspiera i wdraża projekty edukacyjne potrzebne społecznie. Mentor młodzieży, konsultant i doradca dla zarządów spółek i organizacji pozarządowych.
Nauczycielka bibliotekarka w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 5 w Konstancinie-Jeziornie, trenerka prowadząca szkolenia dla nauczycieli. Aktywnie działa na rzecz podnoszenia kompetencji cyfrowych nauczycieli oraz transformacji cyfrowej bibliotek szkolnych.
Nauczycielka, dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi w Łodzi. Edukator, moderator WDN, tutor, szkolny mediator. Absolwentka studiów podyplomowych „Neurodydaktyka z Tutoringiem”.
Doświadczony Product, Account & Sales Managerem, obecnie pełniący funkcję Konsultanta Technicznego dla rozwiązań do pracy hybrydowej i urządzeń marki HP POLY.
Business Development Manager w firmie HP. Jej głównym obszarem działań jest rozwój współpracy w zakresie usług Lifecycle Services oraz Digital Services, w tym usług do optymalizacji i rozwiązań dedykowanych cyberbezpieczeństwu.
Profesorka Akademii Leona Koźminskiego, doktorka habilitowana w dziedzinie nauk o zarządzaniu. Doktoryzowała się w zakresie filozofii sztucznej inteligencji w Instytucie Filozofii UW. Obecnie jest Prorektorką ds Innowacji oraz AI w Akademii Leona Koźmińskiego, a także naukową doradczynią Campus AI. Od 2016 prowadziła badania w Massachusetts Institute of Technology w Bostonie. Absolwentka The New School for Social Research w Nowym Jorku. Aktualnie Senior Research Associate w Center for Labour and Just na Harvardzie. Interesuje się rozwojem sztucznej inteligencji, przetwarzaniem języka naturalnego, uczeniem maszynowym, robotami społecznymi i technologiami ubieralnymi.
Urodzony w 1983 roku. Himalaista, alpinista, taternik i podróżnik. Klub Wysokogórski Kraków. Członek kadry narodowej we wspinaczce wysokogórskiej. Pochodzi z Tychów, mieszka w Wielkopolsce. Absolwent Psychologii UJ. Wspina się w górach od 20 lat. Lider kilkudziesięciu wypraw w różne góry na 5 kontynentach. Zdobywca wyróżnienia w konkursie Kolosy 2000 za dokonanie w wieku siedemnastu lat, najmłodszego, samotnego i w stylu alpejskim wejścia na Khan Tengri, 7010 m.
Jesienią 2011 roku zdobył piąty szczyt świata, Makalu, 8463 m. 9 marca 2012 roku wraz z Januszem Gołąbem dokonał pierwszego zimowego wejścia na Gasherbrum I, 8068 m, co zostało uhonorowane Kolosem i nagrodą Travelera National Geographic, a także uznane zostało za największe osiągnięcie w dziedzinie eksploracji w 2012 roku przez prestiżowy portal amerykański explorersweb. Zdobywca K2 (31 lipca 2012 r.) i Broad Peaka – pierwsze zimowe wejście (5 marca 2013 r.). Na wiosnę 2014 roku wziął udział w zakończonej sukcesem wyprawie na północną ścianę Kanczendzongi kierowanej przez Denisa Urubko. Zimą 2016 r. razem z Jackiem Czechem podjął próbę pierwszego zimowego wejścia na Nanga Parbat, 8125 m. W ramach ekspedycji "Annapurna Polsped Expedition 2017" wraz z Felixem Bergiem i Rickiem Allenem zdobył w lekkim stylu siedmiotysięcznik Tilicho Peak, a także podjął zaawansowaną próbę wyznaczenia nowej drogi na dziewiczej, północnej ścianie Annapurny, 8091 m.
Uczestnik zimowej wyprawy narodowej na K2, a także bohater głośnej akcji ratunkowej na Nanga Parbat, dzięki której udało się uratować życie francuskiej himalaistce Elizabeth Revol. 16 lipca 2018 r. razem z Felixem Bergiem wytyczył nowy wariant drogi na zachodniej ścianie Gasherbruma II, 8035 m. Odznaczony m. in. Orderem Odrodzenia Polski oraz Orderem Narodowym Legii Honorowej. Honorowy Obywatel Miasta Tychy. Nigdy nie używał dodatkowego tlenu z butli podczas swoich wspinaczek.
W 2017 r. ukazała się jego pierwsza książka pt. „Spod zamarzniętych powiek”.
Doświadczony trener i mówca, promotor pozytywnego myślenia w życiu i biznesie. Optymistyczny ekspert od słów, autor książek rozwojowych dla dzieci, młodzieży i rodziców, promotor szeroko pojętej edukacji miękkiej i miłośnik umysłu. Keynote speaker.
Specjalizuje się w szkoleniach z szeroko rozumianej komunikacji, budowania współpracy i relacji, zaangażowania oraz praktykowania technik rozwoju mentalnego celem zbudowania efektywności własnej.
Mentor procesów rozwojowych dla firm i organizacji, łączący w szkoleniach świadome rodzicielstwo i harmonię w rodzinie z podnoszeniem efektywności zawodowej zespołów.
Twórca Mentalnej szkoły. Autor rozwojowych programów warsztatowych dla dzieci i młodzieży, a także szkoleń dla nauczycieli oraz rodziców. Prowadzi mentoring rodzin, założyciel Klubu „Uwaga na dzieci” – przestrzeni rozwoju mentalnego dla rodziców.
Posiada doświadczenie trenerskie – na scenie edukacyjnej, szkoleniowej, biznesowej i teatralnej spędził ponad 10 000 godzin. Przeprowadził ponad 1200 warsztatów mentalnych dla ponad 350 000 uczestników.
Jest gościem licznych festiwali, kongresów, konferencji biznesowych, edukacyjnych, pedagogicznych i społecznych. W roli eksperta ma za sobą ponad dwieście wizyt w telewizji, radiu i prasie.
Magazyn Sens określił go mianem „Korczaka naszych czasów”.
Pracuje na wyobraźni i kreacji, wykorzystuje niestandardowe metody uczenia, łącząc je z najnowszymi odkryciami psychologii, neuronauki i mindfulness. Jego książki (między innymi seria „Chcę być kimś!” i „Uśmiechologia”) znalazły ponad 250 000 odbiorców.
Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców. Założyciel wydawnictwa Mind&Dream. Doceniany i zapamiętywany za niezwykłą otwartość, wiedzę, wyobraźnię, kreatywność, empatię i uśmiech.
Absolwent Uniwersytetu SWPS na kierunku Uważność i współczucie, Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz polonistyki na kierunku Słowo na ekranie, w mowie i na piśmie.
Prywatnie szczęśliwy mąż i zaangażowany tata Matyldy i Makarego. Karateka. Miłośnik Dalekowschodnich Sztuk Walki, stepowania, musicalu, chodzenia po górach i gotowania.
Dziennikarka radiowa i telewizyjna, trenerka wystąpień publicznych, autorka cyklu „ĄĘ” na Instagramie oraz założycielka własnego wydawnictwa. Zyskała szeroką rozpoznawalność dzięki działalności edukacyjnej i promocji poprawnej polszczyzny, szczególnie poprzez quizy językowe na Instagramie. Przez wiele lat była związana z Radiem ZET i TVN24 BIS, a obecnie regularnie współpracuje ze „Szkłem kontaktowym” w TVN24. Kamila prowadzi ponad 60 szkoleń i 40 konferencji rocznie.
Ekspertka w projekcie „MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym” Fundacji UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej. Psycholożka o specjalności psychologia kliniczna i zdrowia, pedagożka resocjalizacyjna, pedagożka prewencji patologii społecznej, psychopedagożka. Specjalistka psychoterapii uzależnień i współuzależnienia, psychoterapeutka systemowa, doktorantka na Uniwersytecie Szczecińskim. Członkini Rady Ekspertów ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Urzędzie Marszałkowskim w Szczecinie. Autorka książek „Współuzależnieni”, „Co ze mną nie tak”, „Madame Monday – po dorosłemu” i podcastu Madame Monday.
Pedagog, psychoterapeuta, psychotraumatolog, interwent kryzysowy oraz nauczyciel. Ukończył studia podyplomowe m.in. z psychologii motywacji na Uniwersytecie SWPS i psychotraumatologii na Uniwersytecie Gdańskim) oraz odbył kilkaset godzin szkoleń w zakresie wsparcia i terapii. Absolwent amerykańskiego programu szkoleniowego ICISF w modelu indywidualnej i grupowej interwencji kryzysowej CISM, zalecanego przez ONZ. Szkolił się także na Uniwersytecie w Nowym Jorku, Utrechcie i Harvarda.
Pracuje m.in. w punkcie interwencji kryzysowej i ośrodku opieki psychologiczno-psychoterapeutycznej. Prowadzi psychoterapię głównie metodą koherencji, opartą na nurtach konstruktywistycznych, pod superwizją dra Michała Jasińskiego, licencjonowanego nauczyciela Coherence Psychology Institute. Uczy w szkole podstawowej wiedzy o społeczeństwie.
Zajmuje się doskonaleniem zawodowym nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych. Specjalizuje się w zakresie prawa oświatowego, nadzoru pedagogicznego, oceniania, pomiaru dydaktycznego i ewaluacji. Nauczyciel-konsultant ds. kadry kierowniczej i ewaluacji w Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie. Absolwentka biologii na Uniwersytecie Gdańskim, studiów podyplomowych: Pomiar dydaktyczny i egzaminowanie, Zarządzanie Projektami Europejskimi, z zakresu coachingu, jak również kursu kwalifikacyjnego z zakresu organizacji i zarządzania oświatą oraz kursu kwalifikacyjnego przygotowującego do sprawowania nadzoru pedagogicznego.
Edukator w programach ogólnopolskich, wykładowca na studiach podyplomowych i kursach kwalifikacyjnych. Autorka ponad 30 programów grantowych dla dyrektorów i nauczycieli oraz materiałów edukacyjnych. Za swoją pracę nagrodzona Medalem KEN, nagrodą Ministra Edukacji Narodowej I stopnia, a także wielokrotnie nagrodą Kuratora Oświaty.
Prawnik, wykładowca akademicki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.
W latach 2016-2022 adwokat oraz członek Izby Adwokackiej w Katowicach, prezes zarządu i członek rad nadzorczych w spółkach kapitałowych. Specjalizuje się w zakresie prawa handlowego i gospodarczego, obsługując spółki kapitałowe oraz przedsiębiorców w szczególności z branży budowlanej, produkcyjnej i usługowej. W kancelarii zajmuje stanowisko managera operacyjnego i odpowiedzialny jest za długofalową wizję oraz strategię rozwoju. Na co dzień koncentruje się na podniesieniu jakości obsługi klientów kancelarii i wprowadzaniu zmian dążących do unowocześnienia pracy zespołu.
Ekspertka Fundacji Edukacji Rozwoju i Innowacji ds. wdrażania nowoczesnych technologii w edukacji i biznesie, współzałożycielka firmy z branży EdTech, autorka multimedialnych produktów edukacyjnych. Posiada 20-letnie doświadczenie w pracy w wydawnictwach edukacyjnych. Realizatorka projektów edukacyjnych realizowanych w oparciu innowacje i partnerstwa krajowe i międzynarodowe.
Z wykształcenia pedagog opiekuńczo-wychowawczy, terapeuta pedagogiczny, mediator, coach i trener rozwoju osobistego. Zawodowo pełni funkcję kanclerza uczelni wyższej, pracuje również jako nauczyciel akademicki. Prowadzi zajęcia ze studentami, warsztaty, laboratoria, jest merytorykiem w wielu projektach edukacyjno-społecznych Erazmus +. Współtworzy opracowania projektowe – podręczniki, cykle szkoleniowe, programy edukacyjne. Bardzo lubi się uczyć, zdobywać nowe umiejętności – nie ustaje w poszerzaniu swoich umiejętności praktycznych. Jest absolwentką wielu studiów podyplomowych – między innymi – na kierunkach: MBA, Zarządzania w Oświacie, Coachingu i mentoringu; Doradztwa zawodowego itp., uzyskała certyfikat Szkoły Mediatorów Sądowych; ukończyła kursy: Analizy Ról Zespołowych wg. Belblina, kurs Akademii Zarządzania, Trening Menedżerski i wiele innych. Przez kilka lat pełniła funkcję dyrektora zespołu szkół policealnych. Uwielbia pracę z ludźmi, to przesuwa jej horyzont myślowy, wzbogaca doświadczanie pełni życia, otwiera na świat i jego poznawanie. Współtworzy warsztaty rozwojowe dla kobiet – Kobiecym Sercem Ponad Horyzont.
Prywatnie mama czwórki dzieci, babcia dwojga wnucząt, opiekunka psa – o imieniu Arvena. Kocha jogę i dlatego jakiś czas temu zastąpiła mocne, rockowe brzmienia łagodnymi dźwiękami mantr. Interesuje się psychologią pozytywną i psychoterapią w tym nurcie. Kocha naturę, wędrówki po lesie, uznaje moc i piękno przyrody. Jest w Komitecie Inicjatywy Ustawodawczej „Czysta Odra” na rzecz projektu Ustawy o uznaniu osobowości prawnej rzeki Odry. Działa aktywistycznie w Plenieniu Odry.
Wykładowca akademicki, menadżer, nauczyciel jogi i medytacji, holistyczny terapeuta, coach, absolwentka wielu kursów i warsztatów rozwojowych. Na co dzień zajmuje się edukacją, w której stawia na dobrostan, profilaktykę, dbanie o siebie i otoczenie, bo troska o zasoby naturalne – Ziemię jest powinnością świadomego człowieka. Kieruje się ideą, aby być zmianą, którą chce zobaczyć w świecie. Poprzez swoją pracę dostarcza technik, które prowadzą do samorealizacji oraz szeroko rozumianego rozwoju dla życia w zdrowiu i harmonii, by umiejętnie oraz skutecznie radzić sobie z wyzwaniami naszych czasów. Swoje działania dedykuje nie tylko studentom, ale wszystkim, którzy w natłoku pracy i obowiązków poszukują miejsca dla siebie.
Prywatnie jest wielbicielką długich spacerów, wschodów słońca, podróży i książek. W obszarze jej zainteresowań jest m.in. psychologia pozytywna i transpersonalna, coaching w procesie zmiany oraz praca z podświadomością – dla uwolnienia wewnętrznych blokad i nawyków.
Były funkcjonariusz policji z 18-letnim stażem. Zakończyła służbę w stopniu nadkomisarza. W czasie swojej kariery pełniła różnorodne stanowiska, które pozwoliły jej zdobyć wszechstronną wiedzę i umiejętności w zakresie prewencji, komunikacji i zarządzania:
Specjalista ds. profilaktyki oraz przeciwdziałania przemocy i demoralizacji nieletnich.
Rzecznik prasowy.
Negocjator policyjny.
Kierownik referatu ruchu drogowego.
Naczelnik wydziału prewencji i ruchu drogowego.
Ukończyła studia licencjackie z pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej z resocjalizacją oraz studia magisterskie z doradztwa psychospołecznego. Jest również absolwentką Akademii Policyjnej w Szczytnie, gdzie zdobyła stopień oficerski. Podczas służby w policji uczestniczyła w licznych szkoleniach i konferencjach, rozwijając swoje kompetencje w zakresie prewencji, komunikacji i negocjacji.
Obecnie łączy swoje doświadczenie zawodowe z pasją do nauczania, pracując w Akademii Nauk Stosowanych Collegium Balticum. Prowadzi zajęcia dydaktyczne na kierunkach Bezpieczeństwo Wewnętrzne i Pedagogika, koncentrując się na tematyce negocjacji i ich zastosowaniu w różnych aspektach życia. Jest to obszar, który nie tylko zgłębia naukowo, ale również badawczo rozwija, wierząc w jego praktyczne znaczenie.
Prywatnie jest mamą dorosłej córki oraz 7-letniego synka, który pasjonuje się piłką nożną. Wspierając jego zainteresowania, aktywnie uczestniczy w życiu małego sportowca, dzieląc z nim radość z treningów i zawodów.
W życiu zawodowym i osobistym kieruje się zasadą, że dialog i zrozumienie to klucz do sukcesu, niezależnie od okoliczności.
Adwokat, MBA, Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej, prawie kontraktowym oraz audytach prawnych. W ramach bieżącego doradztwa prawnego wspiera Klientów m.in. w sprawach regulacyjnych z zakresu prawa pracy i zgodności, sporach na etapie przedsądowym oraz sądowym. Prowadzi szkolenia z zakresu prawa pracy.
Twórczyni i autorka Emocjolandii, ekspertka w tworzeniu wyjątkowych materiałów edukacyjnych, które wspierają dzieci, młodzież i dorosłych w odkrywaniu i zrozumieniu emocji. Jej narzędzia, opracowane z myślą o rozwijaniu empatii i budowaniu relacji, są wykorzystywane w szkołach oraz gabinetach terapeutycznych, pomagając w trudnych rozmowach o uczuciach i relacjach.
Jako certyfikowana trenerka Treningu Umiejętności Społecznych (TUS) oraz doświadczony szkoleniowiec, prowadzi praktyczne warsztaty dla nauczycieli i terapeutów. Jej szkolenia to źródło sprawdzonych narzędzi i inspiracji do pracy nad rozwojem emocjonalnym i społecznym, dostosowanych do różnych grup wiekowych i potrzeb.
Łączy profesjonalizm z pasją i zaangażowaniem, inspirując innych do tworzenia przestrzeni, w której rozmowa o emocjach staje się naturalna i wspierająca. Jej misją jest pomoc w budowaniu świata pełnego zrozumienia, akceptacji i bliskości.
Architekt po Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. Od 2000 r. w firmie Ecophon, od 2007 specjalizuje się w zagadnieniach akustyki wnętrz w obiektach oświatowych i sportowych. Członek Polskiego Komitetu Normalizacyjnego i współautor pierwszej Polskiej Normy dotyczącej akustyki wnętrz obiektów użyteczności publicznej. Prezes Stowarzyszenia „Komfort Ciszy”. Autor kilkudziesięciu artykułów popularyzujących zagadnienia związane głównie z akustyką szkół i obiektów sportowych. Prowadzi wykłady dla studentów architektury, szkolenia dla architektów oraz seminaria dla dyrektorów szkół i przedstawicieli samorządów.
Ekspert z 12-letnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej, specjalizujący się w ochronie prawnej. W InterRisk zarządza Zespołem Obsługi Spraw Sądowych oraz rozwija produkty ubezpieczeniowe zapewniające wsparcie prawne w codziennych wyzwaniach. Jego misją jest popularyzacja ochrony prawnej jako narzędzia, które daje poczucie bezpieczeństwa i pewności w każdej sytuacji.
Dyplomowany trener biznesu, ekonomistka. Od ponad 20 lat związana z sektorem finansowym, zarówno w obszarze zarządzania, jak i sprzedaży. Specjalizuje się w realizacji szkoleń z obszaru finansów, a także komunikacji, rozwoju osobistego i etykiety w biznesie. Jej zaangażowanie i pasja wspierają proces rozwoju i edukacji uczestników.
Absolwentka ekonomii na Uczelni Łazarskiego oraz zarządzania zasobami pracy na SGH. Uzyskała również dyplom Trenera Grupy na Uniwersytecie SWPS.
Członkini zarządu PFR Portal PPK. Menedżerka z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu spółkami kapitałowymi, ekspertka programów emerytalnych.
Posiada tytuł magistra nauk politycznych oraz ukończone studia podyplomowe w obszarach zarządzania w administracji publicznej (Akademia L. Koźmińskiego), polityki i zarządzania oświatą (Uniwersytet Warszawski) oraz marketingu internetowego (Szkoła Główna Handlowa). Doświadczona producentka telewizyjna i radiowa. W swojej karierze zawodowej odpowiadała również za budowę sieci dystrybucji i promocję płatności bezgotówkowych oraz szkolenia zespołów sprzedażowych.
Od 2020 roku związana z PFR Portal PPK sp. z o.o. jako ekspertka komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz PR. Autorka licznych publikacji na temat systemów zabezpieczenia emerytalnego, organizatorka konferencji i wydarzeń promujących długoterminowe oszczędzanie.
Od października 2024 r. jako członkini zarządu Spółki odpowiada za edukację, promowanie i upowszechnianie Pracowniczych Planów Kapitałowych.
Prywatnie mama trójki dzieci. Wolny czas poświęca na wolontariat i działalność społeczną oraz zgłębianie trendów technologicznych.
Senior produkt manager Oświata, Wolters Kluwer Polska. Prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowych Studiów Polityki i Zarządzania Oświatą na Uniwersytecie Warszawskim oraz Studiów Podyplomowych Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Swoje kwalifikacje uzupełniała również na Studiach Podyplomowych Digital Media na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Wykładowca Studiów Podyplomowych Zarządzania w Systemie Oświaty, współautorka oraz redaktor merytoryczny publikacji o tematyce oświatowej.
Dyrektor Strategiczny Rynku Administracja w Wolters Kluwer Polska. Od ponad 20 lat związana z branżą IT. Pełniąc różne funkcje i role projektowe zdobyła duże doświadczenie w obszarze wdrożeń systemów informatycznych, analizy procesów, zarządzania projektami oraz rozwoju nowych produktów. Realizowała wiele projektów dla administracji samorządowej związanych z wdrażaniem elektronicznych systemów do zarządzania oświatą.
Przez ostatnie lata swoje doświadczenie poszerzyła budując nową linię produktów do zarządzania zgodnością i ryzykiem dla różnych rynków i branż.
Product Manager rozwiązań biznesowych w Acer Polska z bogatym doświadczeniem w branży IT. Od początku pracy odpowiada za produkty skierowane dla biznesu: notebooki i PC biznesowe. Ściśle współpracuje z partnerami z sektora B2B oraz EDU, wspierając rozwój kanałów sprzedaży i budowanie relacji z dystrybutorami. Jego codzienna praca polega nie tylko na zarządzaniu portfolio produktowym, ale także na dostarczaniu partnerom biznesowym i edukacyjnym kluczowych informacji o nowych rozwiązaniach Acer, pomagając im w podejmowaniu trafnych decyzji zakupowych i dostosowywaniu oferty do potrzeb klientów.
Ma ponad 15 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze wsparcia edukacji cyfrowej, promocji projektów edukacyjnych i biznesowych skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych. Specjalizuje się w gromadzeniu społeczności wokół ważnych społecznie tematów (kompetencje przyszłości, włączenie cyfrowe, inkluzja społeczna). Tworzyła projekty i wydarzenia skierowane dla uchodźców z Ukrainy, kobiet z małych miejscowości, osób z pokolenia silver. Jest propagatorką działań z zakresu wzmacniania kompetencji przyszłości wśród pokolenia silver, kadry nauczycielskiej oraz dyrektorów szkół.
Jest doktorką nauk społecznych z zakresu nauki o mediach i autorką kilkunastu artykułów naukowych oraz monografii na temat zagranicznych systemów medialnych. Prowadzi działalność naukową, w której zajmuje się m.in. rolą mediów w polityce, wpływem nowych mediów na społeczeństwo i językiem polityki. Od 7 lat prowadzi warsztaty i seminaria dyplomowe na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Odpowiada za rozwój sprzedaży i produktów w iiyama Polska. Od ponad 20 lat związany z branżą IT. Pamięta jeszcze monitory zamknięte w dużych szarych pudełkach. Pasjonat nowych technologii i wykorzystania ich w codziennej pracy. Do jego zainteresowań należy również wykorzystanie nowoczesnego oprogramowania i AI. Prelegent Portu Łukasiewicz w ramach projektu „Kompetencji przyszłości kluczem do rozwoju technologicznego Polski”.
Prowadzi szkolenia z wykorzystania nowoczesnych technologii w szkołach i firmach w całej Polsce. Prywatnie żonaty. Wspólnie z żoną prowadzi dwa projekty „Jagna – ta z Krzyżaków – lat 15” i „O Rany Julek – lat 10”. Pasja do nowoczesnych technologii nie przeszkadza mu w spędzaniu wolnego czasu na wyjazdach z rodziną i pod namiotem.
Prezes Fundacji HejtOFF. Autorytet w edukacji cyfrowej, wykładowca akademicki, trener i praktyk, zaangażowany w budowanie bezpiecznej przestrzeni online. Wyróżniony przez Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych, wpisany na prestiżową „Honorową Listę 100” osób kształtujących cyfrową transformację w Polsce.
Prelegent międzynarodowych konferencji (Toronto, Singapur, Ateny, Helsinki, Wiedeń, Sarajewo), współpracował z Acer, Dell, Microsoft, Wacom, Multikino, Ambasadą USA w Polsce, Polską Policją, Krajową Izbą Gospodarczą oraz Sądami Rejonowymi, wspierając edukację i rozwój technologiczny.
Ekspert nowoczesnych technologii w edukacji, szkolący nauczycieli, uczniów, rodziców, dyrektorów szkół i przedstawicieli JST. Każdego roku przemierza 50 000 km po Polsce, prowadząc warsztaty z bezpieczeństwa cyfrowego i efektywnego wykorzystania technologii.
Jako prezes Fundacji HejtOFF, aktywnie walczy z hejtem w sieci, edukując i angażując społeczności w budowanie bezpieczniejszego świata online.
Nauczycielka matematyki w Liceum Artes Liberales , autorka i współautorka: programów nauczania, podręczników do matematyki i publikacji metodycznych, programów rozwojowych i szkoleń, kursów przygotowawczych do egzaminów i repetytoriów, diagnoz i próbnych arkuszy egzaminacyjnych z matematyki; trenerka edukacyjna i edukatorka. Autorka bloga oMatmo.pl.
Zastępca Dyrektora Instytutu badań Edukacyjnych, doświadczony naukowiec w krajowych i międzynarodowych projektach. Związany z Wydziałem Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, kształcił się również za granicą, między innymi na Uniwersytecie w Glasgow. Jego znaczący dorobek badawczy został doceniony, czego efektem jest wiele prestiżowych wyróżnień i nagród, w tym Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców, Stypendium Dekaban-Liddl, Stypendium „Doktoraty dla Mazowsza II” oraz Stypendium START Fundacji Nauki Polskiej.
Jako dyrektor ds. badań w Fundacji Evidence Institute zajmował się analizą danych z międzynarodowych badań (PISA, TIMSS, PIRLS) oraz doradzał w obszarze polityki edukacyjnej rządom i instytucjom międzynarodowym, w tym m.in. Bankowi Światowemu, UNESCO, ETEC oraz Komisji Europejskiej.
Dyrektor Szkoły Podstawowej. Czynny nauczyciel przedmiotów informatycznych w szkole podstawowej i technikum informatycznym. Trener i propagator wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnej w edukacji. Entuzjasta wykorzystania nowoczesnych technologii w zarządzaniu szkołą, w tym narzędzi do organizacji czasu pracy dyrektora, zarządzania zadaniami i projektami.
Z wykształcenia psycholog-trener; absolwent studiów MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał, organizując eventy i szkolenia dla największych polskich firm.
Od 2010 r. wspomaga edukację w zakresie nowoczesnych rozwiązań IT oraz niwelowania barier komunikacyjnych i technologicznych pomiędzy Nauczycielami a Uczniami. Prelegent na wielu konferencjach i autor publikacji w prasie branżowej. W życiu i w pracy bardzo ceni sobie kontakt z ludźmi, od których może czerpać wiedzę i energię.
Prywatnie kibic sportowy i miłośnik nowoczesnych technologii.
Doświadczony ekspert i specjalista w zakresie wdrażania nowoczesnych technologii w placówkach oświatowych. Od 10 lat aktywnie działa na rzecz unowocześniania polskiego systemu edukacji, pomagając szkołom w implementacji rozwiązań cyfrowych, które wspierają procesy nauczania i zarządzania.
Na co dzień współpracuje bezpośrednio ze szkołami na terenie województw warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. W pracy skupia się na praktycznych rozwiązaniach wspierających współpracę między nauczycielami, uczniami i rodzicami oraz na poprawie efektywności pracy szkół dzięki technologiom cyfrowym.
Obecnie pełni funkcję specjalisty ds. szkoleń i wdrożeń IT. Jest także jednym z ekspertów na platformie Akademia Librus, gdzie współtworzy materiały edukacyjne i prowadzi szkolenia dla nauczycieli.
Prywatnie pasjonat nowych technologii, informatyki, matematyki oraz tańca towarzyskiego.
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku marketingu i komunikacji rynkowej. Od początku swojej kariery zawodowej koncentruje się na wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz edukacyjnych.
Posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów szkoleniowych dla placówek oświatowych, a także we wspieraniu firm w zakresie działań e-commerce, pomagając im w skutecznej cyfryzacji i optymalizacji procesów sprzedażowych.
Obecnie związany z firmą Librus, gdzie zajmuje się wdrażaniem innowacyjnych projektów oraz wsparciem technicznym klientów. Jego celem jest nie tylko usprawnianie procesów technologicznych, ale również popularyzacja narzędzi cyfrowych w edukacji i biznesie.
Prywatnie pasjonat sportów walki, które kształtują jego determinację i konsekwencję w dążeniu do celu. Entuzjasta nowych technologii, nieustannie śledzący trendy w świecie IT i innowacji, co pozwala mu łączyć zawodową pasję z osobistymi zainteresowaniami.
Studiował na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w branży medycznej, w której to reprezentował interesy pacjentów. Odpowiedzialny był za edukację personelu medycznego w kwestiach praw i obowiązków względem chorych. Dzięki pracy we wspomnianym środowisku zrozumiał, że każdą osobę należy traktować indywidualnie, a także, że sukces jednostki jest odzwierciedleniem sukcesu ogółu.
Aktualnie dumnie reprezentuje firmę Librus, w której może kontynuować pomoc tam, gdzie jest ona potrzebna. Współpracując z placówkami oświaty i zagłębiając się w ich problemy, podpowiada jak wykorzystać możliwości technologiczne do usprawnienia komunikacji między Radą Pedagogiczną, czy z rodzicami.
W wolnych chwilach skacze ze spadochronem, nurkuje i chodzi po górach.
Trenerka, nauczycielka arytmetyki mentalnej. Jej największą pasją jest praca z dziećmi. W swojej karierze nauczyła już ponad 100 uczniów, prowadząc zarówno lekcje indywidualne, jak i grupowe, a także szkolenia dla nauczycieli.
Poza światem liczb i logicznych wyzwań, drzemie w niej artystyczna dusza. Uwielbia musical, a muzyka – szczególnie śpiew – to jej największa zajawka. Harmonia między precyzją arytmetyki mentalnej, a kreatywną ekspresją sprawia, że każdą swoją lekcję prowadzi z pasją, zaangażowaniem i niepowtarzalną energią.
Dyrektor ds. Rozwoju biznesu w Learnetic S.A. Polska. Specjalista w zakresie tworzenia i rozwoju produktów edukacyjnych. Były nauczyciel i entuzjasta wykorzystania nowoczesnej technologii w edukacji. Zaangażowany w liczne projekty edukacyjne, twórca autorskiej aktywnej metody opartej na based learning – Drama OnLine. Propagator edukacji w podejściu STEAM, nauki programowania oraz mechatroniki.
W ramach systemu doskonalenia nauczycieli opartym na kompleksowym wspomaganiu szkół jako SORE, profilował doskonalenie zawodowe kilkuset nauczycieli. Twórca autorskich scenariuszy wprowadzających programowanie w nauczaniu przedmiotowym w ramach projektu Superkoderzy. Felietonista, konsultant ośrodków doskonalenia. Współorganizator grupy Superbelfrzy RP. Koordynator ICT w Śląskiej Szkole Jakości. Członek Rady Programowej Szkoła 4.0, ekspert Sieci Edukacji Cyfrowej Komet@ oraz doradca Fundacji EdTechPoland.
Microsoft Innovative Educator Ekspert. Nauczyciel przedmiotów informatycznych (systemy operacyjne, sieci komputerowe) w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, od 2003 roku zastępca dyrektora.
Jest organizatorem cyklu ogólnopolskich konferencji dla dyrektorów szkół i nauczycieli na temat: „Nowoczesne technologie IT w cyfrowej szkoły i administracji publicznej”. Od 2005 roku szkolny lider w programie Microsoft dla Edukacji, gdzie szkoła uzyskała tytuł Microsoft Showcase School (szkoła została włączona do grona najbardziej innowacyjnych szkół z całego świata). Zdobył tytuł Microsoft Innovative Expert Educator Fellow oraz Master Trainer. Posiada tytuł MCP (Microsoft Certified Specialist), MOS (Microsoft Office Specialist) oraz MCE (Microsoft Certified Educator).
Współautor podręcznika do zawodu Technik Informatyk kwalifikacja INF.02 część 3 i 4: Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych: podręcznik do nauki zawodu technik informatyk.
Posiadacz odznaczeń Państwowych, takich jak brązowy i Srebrny Krzyż Zasługi oraz dwukrotny laureat nagrody Ministra Edukacji Narodowej. Wyróżniony trzykrotnie (więcej nie można) wpisaniem na listę 100, czyli stu osób, które przyczyniły się do rozwoju cyfrowego Państwa polskiego. Członek Rady ds. Informatyzacji Edukacji przy Ministerstwie Edukacji Narodowej.
Z wykształcenia socjolog, manager kultury oraz projektant usług, z bogatym doświadczeniem w obszarze edukacji i technologii. Doradca i trener Apple Professional Learning Specialist, specjalizujący się we wdrażaniu rozwiązań technologicznych w szkołach, wspierając transformację cyfrową placówek oświatowych.
Od wielu lat prowadzi prezentacje oraz praktyczne warsztaty skierowane do uczniów, nauczycieli i dyrektorów szkół. Jej działania koncentrują się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii w procesie dydaktycznym, wspierając rozwój kompetencji cyfrowych oraz promując kreatywne i efektywne metody nauczania. Pasjonatka edukacji przyszłości, łączy w swojej pracy wiedzę z zakresu socjologii, zarządzania i projektowania usług, tworząc rozwiązania dostosowane do potrzeb współczesnej szkoły.
Dyrektorem Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Nasza Szkoła” w Opolu, gdzie z pasją i zaangażowaniem kieruje zespołem nauczycieli i uczniów. Jest autorem innowacyjnego projektu „Szkoła Jutra”, który zakłada wykorzystanie nowoczesnych technologii w procesie nauczania, dążąc do stworzenia interaktywnego i inspirującego środowiska edukacyjnego.
Jako certyfikowany trener Apple Professional Learning Specialist, Przemysław Ozga wspiera nauczycieli w efektywnym wykorzystaniu technologii Apple w edukacji, pomagając im rozwijać umiejętności niezbędne do nauczania w XXI wieku. Jego doświadczenie jako nauczyciel informatyki i muzyki pozwala mu łączyć różnorodne metody dydaktyczne, co czyni jego zajęcia wyjątkowo angażującymi i kreatywnymi.
Jest nie tylko liderem edukacyjnym, ale także inspiracją dla swoich uczniów i współpracowników, pokazując, że nauka może być fascynującą przygodą pełną odkryć i innowacji.
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego, która z pasją i zaangażowaniem prowadzi swoje zajęcia. Posiada prestiżowy tytuł Apple Distinguished Educator, co świadczy o jej wyjątkowych umiejętnościach w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji.
Na swoich lekcjach wprowadza innowacyjne metody nauczania, które angażują uczniów i rozwijają ich umiejętności w sposób interaktywny i kreatywny. Jej podejście do nauczania łączy tradycyjne wartości edukacyjne z nowoczesnymi narzędziami technologicznymi, co sprawia, że jej zajęcia są nie tylko edukacyjne, ale także inspirujące i motywujące dla uczniów.
Jest nauczycielem, który nieustannie poszukuje nowych sposobów na wzbogacenie procesu nauczania. Jej zaangażowanie i innowacyjność sprawiają, że uczniowie z radością uczestniczą w jej lekcjach, odkrywając nowe możliwości i rozwijając swoje pasje.
Współzałożyciel i członek zarządu Fundacji OFF School. Tworzy, wspiera i wdraża projekty edukacyjne potrzebne społecznie. Manager z ponad 25-letnim doświadczeniem poziomu executive w biznesie i organizacjach pozarządowych. Mentor młodzieży, konsultant i doradca dla zarządów spółek i organizacji pozarządowych. Praktyk Somatic Experiencing® (SE) Pracuje z traumą, skutkami długotrwałego stresu, wypaleniem zawodowym, ptsd, atakami paniki, stanami lękowymi.
W roku 2024 trafił na listę najlepszych w Polsce edukatorów/ek seksualnych SEXED100, współorganizowaną przez Forbes Women i SEXED.pl. Wspiera osoby dorosłe w momencie dylematów życiowych oraz w tworzeniu dobrych relacji z dorastającymi dziećmi. Jest ekspertem Karty Praw Dziecka w Biznesie przy Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz członkiem zespołu ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi w Ministerstwie Edukacji Narodowej.
Nauczycielka bibliotekarka w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 5 w Konstancinie-Jeziornie i trenerka prowadząca szkolenia dla nauczycieli. Publikuje na blogach i w czasopismach. Aktywnie działa na rzecz podnoszenia kompetencji cyfrowych nauczycieli oraz transformacji cyfrowej bibliotek szkolnych. Członkini Rady do spraw Informatyzacji Edukacji przy MEN. Inicjatorka oddolnego ruchu Laboratoria przyszłości – w praktyce. Jest członkiem zarządu Sekcji Informatyki Szkolnej przy Polskim Towarzystwie Informatycznym. Znalazła się na Liście 100 osób, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju kompetencji cyfrowych w Polsce w 2020, 2021 i 2022 roku. Wpisana na Honorową Listę 100. Nominowana do tytułu Nauczyciel Roku 2021.
Nauczycielka, dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi w Łodzi. Edukator, moderator WDN, tutor, szkolny mediator. Absolwentka studiów podyplomowych „Neurodydaktyka z Tutoringiem”.
Ekspert MEN komisji egzaminacyjnych i kwalifikacyjnych ds. awansu zawodowego nauczycieli. Moderatorka w programie ORE i CEO „Aktywna Edukacja” oraz w programach „Szkoły z klasą”. Członek Komisji Ekspertów w programie FSZK i Fundacji EFC „Edukacja Inspiracja”. Pracuje na rzecz projektu CEO we współpracy z MEN i Ministerstwem Rozwoju „Szkoła dla Innowatora” w ramach Ekspertyzy nr 5. – Proces wprowadzania głębokich zmian w kulturze pracy szkoły publicznej – ku szkołom uczącym się, stawiającym potrzeby ucznia w centrum i rozwijającym kompetencje przyszłości. Współautorka zbioru społecznych postulatów zmian w polskiej edukacji „Porozumienia dla edukacji” oraz Mapy Drogowej dla Edukacji, opracowanej pod egidą SOS dla Edukacji, która zawiera propozycje zmian polskiego systemu oświaty.
Doświadczony Product, Account & Sales Manager, obecnie pełniący funkcję Konsultanta Technicznego dla rozwiązań do pracy hybrydowej i urządzeń marki HP POLY. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w braży ITC i pasji do innowacyjnych rozwiązań, odegrał kluczową rolę w zwiększaniu sprzedaży i zapewnianiu klientom najwyższej jakości wsparcia w takich firmach jak Nokia, Microsoft i obecnie HP Inc. Współpracuje ściśle z klientami korporacyjnymi i z sektora publicznego, a także dystrybutorami i resellerami. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej i posiada tytuł MBA z Akademii im. Leona Koźmińskiego. Zawsze stara się łączyć solidną wiedzę techniczną z ludzkim podejściem oraz wyjątkowymi umiejętnościami interpersonalnymi i sprzedażowymi.
Prywatnie pasjonat podróży, fotografii oraz gry w coraz popularniejszego padla.
Dołączyła do teamu HP w 2023 roku w roli Business Development Managera i odpowiada za wsparcie kanału partnerskiego regionie East Central Europe. Jej głównym obszarem działań jest rozwój współpracy w zakresie usług Lifecycle Services oraz Digital Services, w tym usług do optymalizacji i rozwiązań dedykowanych cyberbezpieczeństwu. Zawodowo od wielu lat związana jest z branżą technologiczną pracując m. in. dla Huawei i Intel.
Prywatnie jest instruktorką jogi oraz pasjonatką azjatyckich podróży.